Dovolená Itálie a Chorvatsko levně, adventní a lyžařské zájezdy | SKALLA CZ

ID: 661648
Poloha

Val di Fassa (1320 – 2950 m.n.m.) – údolí sevřené z jedné strany Marmoladou, z druhé Sellou a ze třetí Sasso Lungem slibuje krásné výhledy a má co nabídnout také lyžařsky – 120 km sjezdovek, které je rozděleno do několika center. Tím hlavním jsou protilehlé stráně Belvedere – Rodella, křížem krážem protkané přehlednými červenými tratěmi a moderními 4 sedačkami. Nároční lyžaři si jistě nenechají ujít černou sjezdovku do údolního střediska Alba, které je s předešlým zmíněným propojeno skibusem. Sedačkovými lanovkami areál v Albě navazuje na menší rodinný  areálek Buffaure, do něhož putuje kabinka z Pozza di Fassa. V tomto údolí je ještě s několika sedačkami a, jak jinak, rodinným charakterem,Ciampedie. Na druhé straně údolí nad Pozza v Catinaccio má "svou" sjezdovku Alberto Tomba.

V ceně skipasu je Carezza, umístěna poněkud stranou v průsmyku Karerpass, nad nímž se vypíná rozeklaný hřeben Rosengarten. Třicetikilometrová nabídka modrých a červených sjezdovek s 500 metrovým převýšením a velmi pohlednou skalní kulisou patří k dosud méně objeveným zákoutím Dolomit. Kdyby ani to nestačilo, mohou lyžaři zajet na Passo Pordoi (2950 m). Sjezd z tohoto vrcholu poskytuje maximální zážitek.

Slušný výběr sjezdových tratí je zhodnocen strategickou polohou Val di Fassa na trase okruhu Sella Ronda, díky němuž se lze svézt i do sousedních středisek Val Gardena, Alta Badia, Arabba, Marmolada (nutný skipass Dolomiti Superski). Díky tomuto vzájemnému propojení je pak každému lyžaři umožněno se na lyžích dostat do míst, kde se před ním otevře nepřeberný výběr sjezdovek všech obtížností. Lze říci, že tato oblast se svou bohatou nabídkou pro lyžaře „sjezdaře“ velice přibližuje vyhlášeným střediskům Francie, a přesto si zachovává tu jedinečnou atmosféru Itálie v čarokrásném prostředí Dolomit.

 

VIGO di FASSA (1.390 m n. m.) 

Horské středisko se nachází v průsmyku Passo Costalunga (také se říká Passo Carezza), přímo pod vrcholem Catinaccio – Rosengarten (2.981 m). V centru města je spodní stanice lanovky do ski areálu Ciampedia (krásné panoramatické výhledy). Ve Vigo di Fassa najdete i 2 nádherné gotické kostely.

Vzdálenosti:

Vigo di Fassa – Canazei – 9 km                   Vigo di Fassa – Campitello – 7 km

Vigo di Fassa – Moena – 2 km                     Moena – Soraga – 1 km

Program
  • 18. 3. (neděle) - odjezd z nástupních míst v brzkých ranních hodinách, příjezd do hotelu, ubytování, večeře
  • 19. 3. (pondělí) - snídaně, celodenní lyžování ve středisku Pozza di Fassa-Alba, večeře
  • 20. 3. (úterý) - snídaně, odjezd do Campitella nebo Canazei, lyžování – Belveder, Col Rodella, přes Passo Pordoi  Sella Ronda, večeře
  • 21. 3. (středa) - snídaně, odjezd do Moeny, celodenní lyžování Alpe Luisa / San Pellegrino, indiv. prohlídka Moeny, odjezd v 18,00 na hotel, večeře

Pro držitele skipasu Val di Fassa odvoz do Vigo di Fassa – lyžování Ciapedie

  • 22. 3. (čtvrtek) - snídaně, odjezd do Campitella nebo Canazei – lyžování - Belveder, Col Rodella, Sella Ronda, večeře
  • 23. 3. (pátek) - snídaně, odjezd z hotelu, středisko bude upřesněno dle nejlepších sněhových podmínek, procházka po Moeně. V 18,00 hod. odjezd do ČR.
  • 24. 3. (sobota) - v ranních hodinách příjezd do nástupních míst
Ubytování

HOTEL MIRAMONTI*** - Rodinný hotel v ladínském stylu, ve kterém se budete cítit jako doma. Nachází se v klidné části Vigo di Fassa, pár kroků od centra a blízko lanovky Catinaccio.

Vybavení hotelu: restaurace, bar, TV společenská místnost, wellness, privátní parkoviště a garáže. Hotel má vkusně zařízené dvou a třílůžkové pokoje, suity pro 3-4 osoby.

Vybavení pokojů: každý pokoj má vlastní sociální zařízení, TV a SAT, WiFi, trezor, balkón s panoramatickým výhledem.

Stravování

Polopenze, bufetová snídaně s domácími dorty, jogurty a marmeládami. Večeře – výběr z menu, bohatý salátový bufet. Regionální kuchyně, jedinečná vína z vlastního sklepa. 

Cena zahrnuje

Cena za osobu: 8.500,- Kč

V ceně: 5x ubytování, 5x polopenzi, welcome drink, 1 ladinská večeře při svíčkách, 1 večer s disko hudbou, dopravu luxusním autobusem, služby delegáta CK, používání wellness, každodenní dopravu k lyžařským vlekům, 10 % slevu v některých sportovních obchodech a půjčovnách.

Slevy pro osoby na 3. a 4. lůžku:

Děti se 2 dospělými osobami: 0-2 roky – zdarma

                                                3-12 let – 2.500,- Kč

Osoba od 13 let: -1.000,- Kč

Cena nezahrnuje

skipas, pojištění léčebných výloh, pobytovou taxu 1,- euro/1 noc/ osoba starší 14 let

Příplatky: jednolůžkový pokoj + 1.400,- Kč

18.03. (Ne) - 24.03. (So) 2018 - 6 dní, 5 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-8 500 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Skalla CZ, s.r.o. IČO: 25961292
Vytvářím objednávku...