Dovolená Itálie a Chorvatsko levně, adventní a lyžařské zájezdy | SKALLA CZ

ID: 313897

Camping Duca Amedeo - karavany, autobusem ***

Martinsicuro
se nachází v regionu Abruzzo ve střední Itálii, v jižní části vyhlášené Palmové riviéry - pět kilometrů od významného přístavu San Benedetto del Tronto a 49 km od města Teramo, hlavního města celé provincie. Martinsicuro se rozkládá na terénu, který byl obydlen již v době předrománské. Byl zde důležitý přístav, ze kterého vedla Solná Cesta do Říma. Charakteristickým znakem Martinsicura je palmová promenáda lemující mořské pobřeží, kde můžete při večerní procházce ochutnat výbornou italskou zmrzlinu, či jen tak posedět v některé z kaváren, nebo tradičních italských restaurací. V posledních letech se Martinsicuro stalo pro české turisty nejoblíbenějších místem Palmové riviéry. Ale nejen moře láká návštěvníky. Výtečná kuchyně, historické památky, příroda, to vše by nemělo zůstat opomenuto. Martinsicuro se pyšní čistými plážemi s pozvolným vstupem do vody. Podél pláže vede živá pěší promenáda s mnoha atrakcemi a cyklistická stezka, kterou se lze dostat na kole či kolečkových bruslích až do městečka Tortoreto Lido (15 km). Na výlet lákají i další turistická centra: Villa Rosa, San Benedetto del Tronto, Grottammare, Pesaro, Fano, Cupra Marittima, Alba Adriatica, Pineto, Silvi Marina, Montesilvano.
Poloha:
Camping Duca Amedeo*** se nachází přímo u moře, cca 200 m od centra, ve stínu vzrostlých palem, olivovníků a javorů. Dostatečná vzdálenost od železniční tratě (1 km) je zárukou klidně strávené dovolené.
Pláž:
Nádherná více než 60 m široká pláž se nachází přímo před kempem a nabízí i množství sportovního vyžití (beach volejbal, dětské průlezky atd.). Klientům je k dispozici privátní pláž nebo blízké volné pláže. Sestup do moře je velmi pozvolný. Možnost půjčení lehátek a slunečníku – za poplatek.
Fakultativní výlety
Ascoli Piceno - stověžaté město s památkami z doby římské a gotické, křes´tanská bazilika v Loretu, aquapark Onda Blue (o prázdninách), Řím - celodenní prohlídka města s českým průvodcem, Offida - historické centrum, tradiční výroba krajek, ochutnávka vín, Gran Sasso - národní park, místní trhy.
Karavany
čtyřlůžkové, s vybavenou kuchyní a ledničkou. V každém karavanu je manželské lůžko, palandy a navíc možnost dalšího rozkládacího 5. lůžka. Karavany jsou vybaveny nádobím pro 4 osoby, polštáři, pokrývkami, ložním prádlem (za poplatek). Součástí karavanu je dřevěná terasa se zahradním nábytkem pro 4 osoby. Celý karavan i s terasou je zastřešný. Ke každému karavanu náleží 1 slunečník.

.

Vybavení:
Camping je standardně vybaven (sprchy s teplou vodou, umývárny, WC, prádelna, atd.) Klientům je v kempu zdarma k dispozici bazén s hydromasáží a dětský bazén se skluzavkou. Můžete zde hrát ping – pong, volejbal, stolní fotbal, je zde dětské hřiště i půjčovna kol. V kempu jsou pořádány během dne animační programy pro děti a večerní program pro dospělé.
Nástupní místa
Hradec Králové, Vysoké Mýto, Litomyšl, Česká Třebová, Svitavy, Brno
Cena zahrnuje

doprava autobusem
7x ubytování v karavanu
7x česká lehčí plná penze (snídaně, oběd - polévka s pečivem, večeře)
delegát
slunečník/karavan
KOMPLETNÍ CENA - DOPRAVA + UBYTOVÁNÍ + STRAVA

Cena nezahrnuje

Neobsazené  lůžko v karavanu : 1.000,- Kč, povlečení 5 EUR/osoba/týden, cestovní pojištění,

Povlečení 5 EUR/osoba/týden, wifi 2 EUR/den nebo 5 EUR/týden.

Plážový servis ( slunečník + lehátko + křeslo) cca 50 EUR / týden  – dle sezóny.

Slevy

Děti do 5 let mají poloviční stravování a pobyt zdarma bez nároku na lůžko.

Děti do 5 let na řádném lůžku mají poloviční stravu.

Je možné pouze 1 dítě zdarma bez nároku na lůžko/1 karavan.

Slevy platí do dosažení uvedeného věku.

08.06. (Pá) - 17.06. (Ne) 2018 - 10 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba v karavanu
Polopenze
Autobus
-6 190 Kč
Rezervace
15.06. (Pá) - 24.06. (Ne) 2018 - 10 dní, 7 nocí
Dospělá osoba v karavanu
Polopenze
Autobus
-6 690 Kč
Rezervace
22.06. (Pá) - 01.07. (Ne) 2018 - 10 dní, 7 nocí
Dospělá osoba v karavanu
Polopenze
Autobus
-7 190 Kč
Rezervace
29.06. (Pá) - 08.07. (Ne) 2018 - 10 dní, 7 nocí
Dospělá osoba v karavanu
Polopenze
Autobus
-3%First minute7 821 Kč
Rezervace
06.07. (Pá) - 15.07. (Ne) 2018 - 10 dní, 7 nocí
Dospělá osoba v karavanu
Polopenze
Autobus
-8 090 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Skalla CZ, s.r.o. IČO: 25961292
Vytvářím objednávku...