O firmě - cestovní kancelář SKALLA CZ z Hradce Králové

O nás

 

Cestovní kancelář Skalla CZ, s.r.o.

 

Cestovní kancelář Skalla CZ, s.r.o. se sídlem v Hradci Králové působí na českém trhu cestovního ruchu od roku 1996, původně pod názvem CK SKALLA. Od roku 2001 je naše cestovní kancelář známa výhradně pod názvem SKALLA CZ s.r.o. (IČO 25961292).

SKALLA CZ s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 17715.

SKALLA CZ s.r.o. má sjednáno pojištění záruky v důsledku úpadku cestovní kanceláře u pojišťovny UNIQA.

Cestovní kancelář SKALLA CZ je již 20. sezónu jednou z nejvýznamnějších cestovních kanceláří ve Východních Čechách, která nabízí převážně letní levnější pobytové zájezdy do Itálie a Chorvatska autobusovou dopravou, do kempů, apartmánů, penzionů a hotelů. Za svou mnohaletou existenci se tak může pyšnit desetitisíci spokojených klientů.

V adventním čase u nás najdete širokou nabídku jednodenních výletů do evropských měst v Rakousku a Německu, kde si můžete vychutnat vánoční atmosféru adventních trhů. V zimním období nabízí cestovní kancelář SKALLA CZ lyžařské zájezdy, převážně do Itálie. Samozřejmě v naší nabídce nechybí ani lázeňské a wellness pobyty v Čechách a na Slovensku.

V roce 2004 jsme se stali řádným členem prestižního profesního sdružení subjektů cestovního ruchu v ČR - Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA).

Veškeré informace o zájezdech pořádaných cestovní kanceláří SKALLA CZ, s.r.o. naleznete na těchto webových stránkách a v našem tištěném katalogu, který si můžete telefonicky či emailem objednat.

Děkujeme za dosavadní důvěru našim stálým klientům a přejeme Vám příjemnou dovolenou s cestovní kanceláří SKALLA CZ, s.r.o.

Vytvářím objednávku...