Na lyže do Arabba/Marmolada se SKALLA CZ

Arabba, Marmolada, Sella Ronda

ITÁLIE  -  DOLOMITY                                            *UBYTOVÁNÍ - 5 nocí
CIVETTA                                                                       *DOPRAVA
ARABBA – MARMOLADA - SELLA RONDA        * POLOPENZE 
FALCADE – S. PELLEGRINO                                   *SKIPASS 5denní


20. 3. – 26. 3. 2022 (neděle – sobota)     13.800 Kč


Civetta (1.000 – 2.100 m) patří mezi 12 známých lyžařských středisek Dolomiti Superski. Její sjezdové tratě se táhnou po několika vrcholcích menších hor.  Středisko Civetta je místem, kde si na své přijdou jak začátečníci, tak i nároční lyžaři. Civetta nabízí celkem 80 km tratí se 2 náročnými černými sjezdovkami, na jedné se dá lyžovat i večer. Pro začátečníky je tu dostatek prostoru na slunečných modrých sjezdových tratích.
Pro běžkaře je upraveno na 40 km běžeckých tratí. Jednu z nich najdete v „Palafavera“ druhá obíhá kolem „Rif. Aquileia“.  Pro snowboardisty je připraven kvalitně vybavený snow park.
Civetta – 80 km sjezdových tratí, 40 km běžkařských tratí
černá – 6 km, červená – 41 km, modrá – 33 km. 3 x kabina, 11 x sedačka, 10 x vlek.
100% sjezdovek je uměle zasněžováno.

Arabba/Marmolada (1.458 m – 3.266 m) je nejvyhledávanějším lyžařským střediskem, které je součástí proslulého okruhu Sella Rondy. Arabba/Marmolada, je středisko, které je známé díky hoře Marmolada (3.342 m), která je zároveň nejvyšší horou Dolomit. Téměř ze samého vrcholku „královny“ vede krásná a dalo by se říci nekonečně dlouhá červená sjezdová trať (12 km „Pista Bellunese“ s převýšením 1.800 m), která končí až na „Malga Ciapela“. Pokud vás lákají sněhobílé tratě přímo za městečkem Arabba, z údolí Malga Ciapela vás vyveze na vrcholek Passo Padon krytá vysokorychlostní čtyřsedačka. Novinkou je šestimístná sedačka Masarei s kapacitou 2300 osob za hodinu.
Arabba Vám nabídne na svých „pouhých“ 62 km náročných závodních tratí, které patří k těm nejobtížnějším v lyžařských oblastech Dolomit. Nejdelší sjezdovou tratí v Arabbě je 4 km dlouhá „Porta Vescovo“ s převýšením 875 metrů a na náročnější lyžaře zde čeká 3,3 km dlouhá „Pista Fodoma“ s převýšením 900 m. Pro běžkaře je tu připraven 15 km okruh, který naleznete v „Malga Ciapela“.
Arabba/ Marmolada – 62 km sjezdových tratí
černá – 9 km, červená – 29 km, modrá – 24 km. 7 x kabina, 18 x sedačka, 7 x vlek.
3 tratě pro snowboardisty,
84 % sjezdovek je uměle zasněžováno.

Falcade/San Pellegrino (1.190 – 2.517 m) - Lyžařský areál TRE VALLI (Tři údolí) tvoří dvě oblasti propojené skibusy. První areál je přístupný z Falcade a Passo di San Pellegrino. Do druhého kolem Le Cune (2380 m) se dostanete z Moeny nebo Alpe Lusia. Celá oblast leží mezi věžatými horskými skupinami Focobon, Pale di San Martino, Marmolada a Civetta. Lyžuje se na rozsáhlých pláních nad hranicí lesa podobně jako ve Francii, atmosféra areálu je však (nejen díky krajině) typicky dolomitická.
Zvláště ve Falcade bývá klid: nenápadná odbočka k lanovce a malé parkoviště určitě nával lyžařů nečeká. Z Falcade jezdí nahoru dvě návazné rychlé čtyřsedačky. V areálu je dále několik propojených vleků, kterými se můžete dostat až na nejvyšší vrchol oblasti Col Margherita (2513 m). Na severní straně Col Marherita je nový freeride park Col Margherita Freeride Park se zabezpečenou a vyznačenou off-piste trasou. Nebo můžete sjet po krásné červené sjezdovce do průsmyku San Pellegrino. V něm máte tři možnosti: vrátit se žlutou kabinou zpět k Falcade, lyžovat zde na slunečném svahu s červenými a modrými sjezdovkami, nebo přejet skibusem do Alpe Lusia (na opačné straně kopce nad Predazzem. V Alpe Lusia se najde několik prudších sjezdovek, ale také na opačné straně kopce svah se samými modrými sjezdovkami a moderními čtyřsedačkami.
Falcade/San Pellegrino – 73 km sjezdových tratí. V okolí je 62 km běžkařských tratí.
černá – 8 km, červená – 25 km, modrá – 40 km; 3 x kabina, 15 x sedačka, 10 x vlek
2 funparky pro snowboardisty; 82 % sjezdovek je uměle zasněžováno
 

HOTEL La Montanina ***  – rodinný hotel se nachází v Caprile, 4 km od nástupní stanice lanovky do skiareálu Civetta a 6 km od Malga Ciapela (Marmolada 3.342 m). Zastávka skibusu je 20 m od hotelu. Hotel nabízí dopravu k lanovkám minibusem (8 míst).   

Vybavení hotelu: bar, restaurace, dvoulůžkové pokoje standart, suity pro 3 – 4 osoby, lyžárna, wellness  centrum.
Vybavení pokojů: vlastní sociální zařízení, každý pokoj má terasu nebo balkón, TV, vysoušeč vlasů, trezor, wifi zdarma.
Stravování:  polopenze – snídaně formou bufetu, večeře – výběr ze třech jídel + salátový bufet + dezert,
typická dolomitská kuchyně.
Wellness centrum v hotelu: sauna, hydromasážní koupel, turecká lázeň, Kneippův chodník
Vzdálenosti: Caprile ( hotel) je 8 km od nástupu na lanovky Marmolada/Sella Ronda/Arabba,
5 km od vleků Civetta, 28 km od Falcade/ San Pellegrino


Cena za osobu zahrnuje: 5x ubytování, 5x polopenzi, skipass Civetta 2 dny, Marmolada/Arabba 1 den, Falcade - S.Pellegrino 2 dny, dopravu luxusním autobusem, vstup do wellness, každodenní dopravu ke sjezdovým tratím, služby zástupce CK, pojištění CK pro případ úpadku.

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění s připojištěním zimních sportů
 

Záloha na zájezd do 10. 1. 2022: 3.000,- Kč/osoba

Program zájezdu:

  • 20. 3. (neděle) – odjezd z nástupních míst v brzkých ranních hodinách, příjezd do hotelu, ubytování, večeře
  • 21. 3. (pondělí) – snídaně, odjezd do Civetty – celodenní lyžování, večeře
  • 22. 3. (úterý) – snídaně, celodenní lyžování Civetta, večeře
  • 23. 3. (středa) – snídaně, celodenní lyžování  Marmolada/ Arabba, Sella Ronda
  • 24. 3. (čtvrtek) - snídaně, celodenní lyžování Falcade/S. Pellegrino , večeře
  • 25. 3. (pátek ) – snídaně, odjezd z hotelu, lyžování ve Falcade/S. Pellegrino, večer odjezd do ČR
  • 26. 3. (sobota) – v brzkých ranních hodinách příjezd do nástupních míst

Upozornění:

Zákazníkům nevzniká nárok pro odstoupení od smlouvy o zájezdu bez úhrady odstupného, z důvodů vzniklých jen z osobních poměrů zákazníka (onemocnění zákazníka, obava z cestování, nařízení karantény zákazníkovi nebo uložení povinnosti testů, povinné vakcinace či prokázání bezinfekčnosti zákazníka apod.). Z těchto důvodů není ani povinností CK zájezd zrušit.

                                         

Trasa cesty: Česká Třebová - Hradec Králové – Praha – Mnichov – Innsbruck – Brenner – A/I – dálniční sjezd Bressanone – Brunico – Corvara – Passo Campolongo – Arabba  

 

Řadit dle:
0 položek, 1 stránka
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný výsledek. Prosím upravte vyhledávací kritéria.
Vytvářím objednávku...