Důležité informace o zájezdech se SKALLA CZ

Informace o zájezdech

 

Pojištění cestovní kanceláře

Cestovní kancelář SKALLA CZ s.r.o. je pojištěna pro případ úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb. o některých podmínkách podnikání v cestovním ruchu. Smlouva o pojištění pro případ úpadku je dlouhodobě uzavřena s pojišťovnou UNIQA a.s. pod číslem 1357512005.

Ubytování

U standardních pobytů je délka ubytování na 7 nocí (sobota-sobota) při zakoupení autobusové dopravy (pátek–neděle). U všech pobytů je možné nastoupit ubytování až v odpoledních hodinách. Klienti jsou povinni opustit ubytování ve stanovený den v ranních hodinách (uvedených v propozicích), u posledních turnusů je nutné opustit stan, karavan či mobilhome do 10,00 hod.

Stany

Stany typu MALORCA LUX – se nacházejí ve stanové základně v Riccione.

stan

Jsou čtyřlůžkové (výrobce uvádí šestilůžkové) se dvěma oddělenými ložnicemi, na dřevěných podlážkách, vybaveny PVC podlahami v předsíních. Dále jsou vybaveny matracemi, polštáři, pokrývkami, ložním prádlem (za poplatek), závěsnými skříňkami, nádobím pro 4 osoby, odpadkovým košem a smetáčkem s lopatkou. Každý stan má uvnitř elektrické osvětlení. Ke každému stanu patří slunečník a zahradní nábytek pro 4 osoby.

Stany typu ALBENA – těmito stany je vybaveny stanová základna v Lignanu. Jsou čtyřlůžkové (výrobce uvádí šestilůžkové) se dvěma oddělenými ložnicemi a se zastřešenou verandou. Rozměry stanu Albena jsou 420 x 420 cm + 150 cm sluneční střecha.

Karavany

Riccione - luxusní, zcela nové karavany s vybavenou kuchyní a ledničkou. V každém karavanu je manželské lůžko, palanda     a navíc možnost dalšího 5. lůžka (rozkládací).

Martinsicuročtyřlůžkové, s vybavenou kuchyní a ledničkou. V každém karavanu je manželské lůžko, palandy a navíc možnost dalšího rozkládacího  5. lůžka.

Všechny karavany jsou vybaveny nádobím pro 4 osoby, polštáři, pokrývkamy, ložním prádlem (za poplatek). Součástí karavnu je dřevěná terasa se zahradním nábytkem pro 4 osoby. Celý karavan i s terasou je zastřešen. Ke každému karavanu náleží 1 slunečník.

Mobilhomy

Lignano

MOBILHOMY 2/2

Čtyřlůžkové 11 m2, 2 ložnice, koupelna, WC, bez klimatizace, bez kuchyně. Jedna ložnice má manželské lůžko 140 cm, druhá menší ložnice má patrové postele 70 cm. Mobilhome má markýzu se zahradním nábytkem pro 4 osoby.

Vhodné pro 2 dospělé a 1-2 děti. 

 

 

Palmová riviera - Martinsicuro

MOBILHOMY A  2/2 + 1 zn. JULIETTE -  luxusní, zcela nové , čtyřlůžkové  se dvěma ložnicemi, obytnou jídelnou s rozkládacím 5. lůžkem. Mobilhomy mají zařízenou kuchyň, vlastní WC a koupelnu, TV satelit, klimatizaci ( za poplatek). Mobilhomy jsou vybaveny nádobím pro 4 - 5 osob, poštářemi, pokrývkami. Ložním povlečení je za poplatek. Součástí je  krytá  terasa 4,5 x 2,5 m  se zahradním nábytkem pro 4 – 6 osob.  Ke každému mobilhomu náleží 1 slunečník.

MOBILHOMY B 2/2 + 2 zn. Willerby -  čtyř- šestilůžkové, se dvěma ložnicemi, obytnou jídelnou s rozkládacím 5. lůžkem. Mobilhomy mají zařízenou kuchyň, vlastní WC a koupelnu, TV satelit, bez klimatizace. Mobilhomy jsou vybaveny nádobím pro 4 - 6 osob, poštářemi, pokrývkami. Ložní povlečení za poplatek. Součástí je krytá terasa se zahradním nábytkem pro 4- 6 osob.  Ke každému mobilhomu náleží 1 slunečník.

 

 

Apartmány, hotely, penziony

Informace k tomuto ubytování najdete vždy u jednotlivých destinací.

Program našich zájezdů

  • 1. den – v odpoledních hodinách odjezd z nástupních míst v ČR
  • 2. den – v dopoledních hodinách příjezd do pobytového místa
  • 3. – 8. den – individuální program, pobyt u moře, fakultativní výlety.
  • 9. den – individuální program, večer odjezd do ČR
  • 10. den – v odpoledních hodinách příjezd do nástupních míst

 

Stravování

Ve stanových základnách V Lignanu, Riccione a Martinsicuru je klientům podávána rozšířená polopenze (snídaně, oběd – polévka s pečivem, večeře). Ve všech těchto základnách je možné dokoupit občerstvení za českou měnu.

V Chorvatsku v penzionu Sovulj a v hotelích je podávána polopenze.

Stravovací služby začínají vždy v den příjezdu večeří a v den odjezdu končí snídaní.

V ceně stravování nejsou zahrnuty nápoje, není-li v textu uvedeno jinak.

Delegát v místě pobytu

Je organizační pracovník, který zajišťuje ubytování klientů, zařizuje fakultativní výlety, informační schůzky. V kempech zajišťuje půjčování sportovních potřeb a řeší případné technické problémy s inventářem. Delegát Vám bude k dispozici i při řešení situací, které se mohou vyskytnout během pobytu.

Zvláštní požadavky

Jsou Vámi požadovaná přání, která nejsou za poplatek. Ve vaší cestovní smlouvě můžete v kolonce „poznámky“ vyplnit Váš zvláštní požadavek, jako např. ubytování v přízemí (týká se penzionu), ubytování vedle známých a příbuzných, kteří cestují s vámi, popř. požadavek na umístění v autobuse atd. Naše cestovní kancelář se tyto vaše požadavky bude snažit splnit.Tyto požadavky nemohou být závazně potvrzeny před Vaším odjezdem na zájezd. Pokud se požadavky nepodaří zajistit, nemůže vám být poskytnuta kompenzace ani sleva, jelikož na tyto požadavky není právní nárok.

Víkendové koupání

Ceny víkendového koupání najdete u jednotlivých destinací. Lze ho objednat přibližně 1 týden před odjezdem pouze v případě, že cestovní kancelář má volná místa v autobuse.

Vytvářím objednávku...