Levná dovolená v Itálii v kempu - stany, mobilhomy, karavany

Itálie 2021

Cestovní kancelář SKALLA CZ, s.r.o. již více jak 20 let nabízí letní dovolenou v Itálii levně. Pořádá zájezdy pro jednotlivce i skupiny do italských kempů u moře - v letoviscích Lignano, GradoRiccione a na Palmové riviéře v Martinsicuro. Nabízíme letní pobyty s polopenzí a autobusovou dopravou, nebo vlastní dopravou a bez stravy, v plně vybavených mobilhomech, karavanech nebo rodinných stanech. Autobusovou dopravu zajišťujeme luxusními autobusy našich prověřených dlouholetých partnerů.

Užijte si dovolenou v Itálii - ideální destinaci pro rodiny s dětmi, které mají rády animační programy, bazény, dětské koutky, sportovní zázemí a výbornou italskou gastronomii. Dovolená v kempu je vhodná i pro seniory, kteří si chtějí užít moře, procházky po promenádě, výlety a nákupy.

Vyberte si z našich pobytů v Itálii, ať už s polopenzí nebo vlastním vařením, které jsou určeny i mladým klientům. Zájezdy pro skupiny a kolektivy, kteří chtějí sportovat nebo poznávat, Vám rádi připravíme na míru. 

Řadit dle:
2 položky, 1 stránka

Itálie, Emilia - Romagna, Riccione

Camping Adria - nové LUXUSNÍ stany ***

jedno z nejznámějších evropských turistických letovisek, význačné přímořské lázně ležící nedaleko Rimini. Tato oblast díky svým plážím dostala přiléha...

Itálie, Emilia - Romagna, Riccione

Camping Adria - nové LUXUSNÍ stany, autobusem ***

Město Riccione je jedním z nejznámějších evropských turistických letovisek. Jedná se o význačné přímořské lázně ležící nedaleko Rimini, na tzv. "Slune...

2 položky, 1 stránka
Vytvářím objednávku...