Levná dovolená v Itálii v kempu - stany, mobilhomy, karavany

Itálie 2022

Cestovní kancelář SKALLA CZ, s.r.o. již více jak 25 let nabízí letní dovolenou v Itálii za rozumnou cenu. Pořádáme zájezdy pro jednotlivce i skupiny do italských kempů u moře - v letoviscích Lignano, GradoRiccione a na Palmové riviéře v Martinsicuro. Nabízíme letní pobyty s polopenzí a autobusovou dopravou, nebo vlastní dopravou a bez stravy, v plně vybavených mobilhomech, karavanech nebo rodinných stanech. Autobusovou dopravu zajišťujeme luxusními autobusy našich prověřených dlouholetých partnerů.

Užijte si dovolenou v Itálii - ideální destinaci pro rodiny s dětmi, které mají rády animační programy, bazény, dětské koutky, sportovní zázemí a výbornou italskou zmrzlinu. Dovolená v kempu je vhodná i pro seniory, kteří si chtějí užít moře, procházky po promenádě, výlety a nákupy.

Vyberte si z našich pobytů v Itálii, ať už s polopenzí nebo vlastním vařením, které jsou určeny i mladým klientům. Zájezdy pro skupiny a kolektivy, kteří chtějí sportovat nebo poznávat, Vám rádi připravíme na míru. 

Řadit dle:
0 položek, 1 stránka
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný výsledek. Prosím upravte vyhledávací kritéria.
Vytvářím objednávku...