Levná dovolená v Itálii v kempu - mobilhomy

Itálie 2024

Cestovní kancelář SKALLA CZ, s.r.o. již více jak 26 let nabízí letní dovolenou v Itálii za rozumnou cenu. Pořádáme zájezdy pro jednotlivce i skupiny do italských kempů u moře - v letoviscích Lignano, Grado a na Palmové riviéře v Martinsicuro. Nabízíme letní pobyty s vlastní či autobusovou dopravou, bez stravy, v plně vybavených čtyřlůžkových mobilhomech.

Užijte si dovolenou v Itálii - ideální destinaci pro rodiny s dětmi, které mají rády animační programy, bazény, dětské koutky, sportovní zázemí a výbornou italskou zmrzlinu. Dovolená v kempu je vhodná i pro seniory, kteří si chtějí užít moře, procházky po promenádě, výlety a nákupy.

Vyberte si z našich pobytů v Itálii, ať už s polopenzí nebo vlastním vařením, které jsou určeny i mladým klientům. Zájezdy pro skupiny a kolektivy, kteří chtějí sportovat nebo poznávat, Vám rádi připravíme na míru. 

Řadit dle:
3 položky, 1 stránka

Itálie, Palmová riviéra, Martinsicuro

Camping Duca Amedeo - mobilhomy Adria ***

Camping je perfektně vybaven. Klientům je v kempu zdarma k dispozici rekonstruovaný bazén s hydromasáží a dětský bazén se skluzavkou, dále ping-pong, ...

3 položky, 1 stránka
Vytvářím objednávku...