Dovolená v Rimini, Itálie | SKALLA CZ

Rimini

 

Riviéru Rimini naleznete v provincii Emilia Romagna, u Jaderského moře ve střední Itálii. Na riviéře, jež se vyznačuje pozvolným vstupem do moře a asi 40km dlouhou písčitou pláží, se nachází proslulá přímořská města jako Rimini, Riccione, Ravenna, Cesena, Forli, Cervia či Cesenatico. Stačí se projít historickým centrem města Rimini nebo navštívit vesničky v oblasti Malatesta a Montefeltro a uvidíte, jaké poklady zůstaly po staletí nedotčeny. Zbytky minulosti činí toto rekreační středisko ještě zajímavějším.

Hotel Panoramic*** - Je situován severně od lázeňského města Rimini, v lokalitě Viserba di Rimini, přímo u pláže č. 20. Kromě příjemného personálu Vás v hotelu přivítá zajímavé prostředí a úchvátí výhled na moře. Recepce a lobby bar jsou vytvořeny z kamene a dřeva, v moderním designu inspirovaném z moře. Oheň v krbu a osvětlená terasa hotelu dokreslují luxusní a zároveň pohodovou atmosféru na Vaší dovolené. Hotel nabízí prostorné a dobře osvětlené prostory, které byly v roce 2010 kompletně zrekonstruovány a nyní se mohou pochlubit jedinečným stylem.

 

Hotel Aurea*** se nachází přímo u moře na promenádě, která je plná obchodů, restaurací a kaváren. Je to rodinný hotel, který má recepci, jídelnu s výhledem na moře, parkoviště, výtah, půjčovnu kol, dětské hřiště, animační program.

Bellaria je rozdělena na dvě části Bellaria a Igea Marina mezi kterými protéká říčka Uso. Jedná se o dvě propojená letoviska. Nachází se na severu Riminské riviéry, 15 km od Rimini, ve střední části Itálie. Letovisko nabízí dlouhé čisté písečné pláže, s pozvolným vstupem do moře, aquapark Aquabell, parky a aleje se spoustou zeleně. Najdete zde nejrůznější obchůdky, bary, kavárny, zmrzlinárny, restaurace a pizzerie.

 

 

Řadit dle:
0 položek, 1 stránka
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný výsledek. Prosím upravte vyhledávací kritéria.
Vytvářím objednávku...