Pobyty v lázních v České republice - Karlova Studánka - CK SKALLA CZ

Karlova Studánka

Lázně Karlova Studánka svým klimatem a polohou uprostřed krásné jesenické přírody patří mezi nejzajímavější lázně v České Republice. Slouží jako speciální léčebna pro onemocnění dýchacích cest – chronické záněty hrdla, dutin, hlasivek, nosu, průdušek, plic a průduškového astmatu. Lázně léčí i stavy po nemocích onkologických, dále vysoký krevní tlak, onemocnění cév a doprovodné pohybové nemoci – kloubní a páteřní obtíže.

K přírodním léčivým zdrojům patří minerální voda z hloubky 127 m, s vysokým obsahem kyseliny uhličité a metakřemičité. Slouží pro přípravu uhličitých koupelí, rašelinových zábalů, inhalací a k pití. K léčbě významně přispívá čistý vzduch bohatý kyslíkem, zápornými ionty, které produkují okolní široké komplexy lesů a horská bystřina Bílá Opava, čeřící se ve vodopádech.

K dispozici je zde solná jeskyně, Vacu Well, Vibrosauna a bazén se slanou vodou, teplou 32°C - 34°C, řadou vodoléčebných metodik skrytých ve stěnách a dnu bazénu, respektive na podvodních lehátkách a lavicích, whirpoolech, dále finská sauna, tepidárium a zajímavé netradiční ochlazovací metodiky.

Lázně Karlova Studánka přitahují nejen svou lázeňskou tradicí, ale také jedinečností zdejší přírody. Na své si zde přijdou i milovníci pěší turistiky, cyklistiky i lyžování.

 

  

  

Ceny pobytů se pohybují v závislosti na termínu:

Mimosezóna: 1. 1. – 30. 4. 2016 a 1.10. – 16.12. 2016
Lázeňská sezóna: 1. 5. – 30. 9. 2016
 

Lázeňské domy:

  • Hlavní lázeňská budova Libuše
  • Lázeňský objekt Slezský dům
  • Lázeňský dům Bezruč
  • Lázeňský objektu U lesa
  • Lázeňský objekt Opava
  • Lázeňský objekt Pošta
  • Lázeňská Vila Vlasta
  • Lázeňská Vila Evžen ****

 

Rekreační pobyt se snídaní 

Cena od 590,- Kč/os./den, 430,- Kč/dítě/den 
Cena zahrnuje: Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, TV, snídaně formou nabídkových stolů.

Aktivní Nordic Walking

2 nocí Cena od 2.700,- Kč/os./pobyt
7 nocí Cena od 6.400,- Kč/os./pobyt
Cena zahrnuje: Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, polopenze, 1x karbonová hole na Nordic Walking, 1x proškolený instruktor, 1x vycházka s instruktorem, 2x bazénový komplex 80min. Pro 7 denní pobyty + 1x solná jeskyně, 1x voskový zábal, 1x masáž - 1 sestava, 3x inhalace.

Pobyt pro zdraví

7 dní/ 6 nocí  
Polopenze Cena od 5.500,- Kč/os./pobyt
Cena zahrnuje: Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, polopenze, 1x solná jeskyně, 2x bazénový komplex 80 min, 1x uhličitá koupel, 1x masáž klasická - 1 sestava, 1x zábal z minerálního bahna Saki - celá záda

Z lázní na Praděd a zpět

3 dny / 2 noci  
Polopenze Cena od 2.150,- Kč/os./pobyt
Cena zahrnuje: Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, polopenze, 2x bazénový komplex 80 min., 1x zábal z minerálního bahna Saki - celá záda, 1x mapa Jeseníků, 1x vstup na rozhlednu Praděd

Pobyty pro diabetiky

10 dní / 9 nocí Cena od 11.100,- Kč/os./pobyt
14 dní / 13 nocí Cena od 15.450,- Kč/os./pobyt
Cena zahrnuje: Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, celodenní standartní, 
Vstupní vyšetření a pohovoru s lékařem. Individuální léčebně – rehabilitační plán: individuální a skupinový léčebný tělocvik, Nordic Walking, klasická masáž, hydroterapie v bazénu, koupele celotělové, šlapací, končetinové, solná jeskyně, hydrogalvan, magnetoterapie, pitná kúra. Konzultace s nutriční terapeutkou Složení a počet procedur určí lékař na základě aktuálního zdravotního stavu klienta.
 

V cenách pobytů nejsou zahrnuty: Lázeňské poplatky 15Kč / den, parkování: 50,- Kč / den.

Rádi Vám vypočítáme přesnou cenu za daný termín a druh pobytu.

Vytvářím objednávku...