Pobyty v lázních na Slovensku - Dudince - CK SKALLA CZ

Dudince

Největším magnetem pro všechny návštěvníky tohoto lázeňského města je dudinská  minerální léčiva voda. Známa místní legenda připisuje její blahodárné účinky magické síle víly Dudinky, pohádkové bytosti, která touto vodou vrátila živost synovi římského vojevůdce a ponechala mu léčivou moc i pro následující generace.

Samotní Římané si po dobu pobytu nenechali ujít příležitost léčit vodou svoje choroby a zranění v travertinových přírodních bazénech, které tu dodnes mohou lázeňští hosté obdivovat jako památku nazvanou Římské lázně.

Mezi lázeňskými destinacemi na Slovensku patří Dudincím několik prvenství. Jsou nejjižněji situované, čemuž vděčí za nejvyšší počet slunečních dní v roce. Ekologicky čisté a tiché prostředí Dudinci je tím nejlepším místem pro rychlé načerpání energie.

Všechny služby včetně procedur jsou v Lázních Dudince poskytovány pod jednou střechou. O váš komfort bude v každém ročním období postaráno. K dispozici jsou léčebné domy Rubín a Smaragd navzájem propojeny spojovací chodbou. Hostům, kteří hledají 4hvězdičkový komfort za příjemné ceny s možností absolvovat léčebné procedury,     je k dispozici hotel Minerál (cca 450 m od LD Rubín).

Léčebný dům Rubín***

  

Léčebný dům Smaragd***

  

Hotel Minerál****

  

Ceny pobytů se pohybují v závislosti na termínu:

Mimosezóna: 1.1 - 30.4.2016, 1.11 - 31.12.2016
Lázeňská sezóna: 1.5 - 31.10.2016

Relax BEAUTY

Léčebný dům Rubín                                           Cena od 67,- EUR/os./noc

Cena zahrnuje: ubytování: léčební dům Rubín, plná penze, 2 procedůry denně, povinná lékařská konzultace, denní vstup do vnitřního relaxačního bazénu Wellnea, denní vstup do venkovního bazénu Rubín, denní využití rekondičně-regeneračního centra, denní 2-hodinová návštěva Vitálního světa Wellnea

Minimální délka ubytování: 4 nocí

Lázeňská DOVOLENÁ

Léčebný dům Smaragd Cena od 47,-EUR/os./noc

Léčebný dům Rubín

Hotel Minerál

Cena od 47,-EUR/os./noc

Cena od 43,-EUR/os./noc

Cena zahrnuje: ubytování ve vybrané kapacitě, polopenze, povinná lékařská konzultace, 1 léčebné procedura denně, denní vstup do vnitřního relaxačního bazénu Wellea, denní vstup do venkovního bazénu Rubín.

Klienti ubytovaní v LD Rubín a Samragd: denně 2-hodinová návštěva Vitálního světa Wellnea (whirpool, sauny, oddychová zóna,..)

Klienti ubytovaní v hotelu Minerál: denně 1-hodinový vstup do hotelového wellness (jacuzzi, suchá a mokrá sauna, sprcha s karibskou bouří, ochlazující bazén, oddychová  zóna,..)

Minimální délka ubytování: 5 nocí

EXOTICKÝ víkend

Délka pobytu: 2 noci  
Léčebný dům Rubín Cena 119,9,-EUR/os

Cena zahrnuje: Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, plná penze, 1x 30-minutová thajská masáž zad v Thai Relax Centru, 1x exotický míchaný drink v Lobby baru Rubín, 1x 1-hodinový vstup do wellness v Thai Relax Centru, denní vstup do vnitřního relaxačního bazénu Wellnea, vstup do venkovního bazénu Rubín

Velikonoční RELAXAČNÍ pobyt

Délka pobytu: 4 noci 24.3 - 28.3.2016
Hotel Minerál Cena 279,-EUR/os
Cena zahrnuje: Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, plná penze, 6 procedur za pobyt (2x klasická masáž, 1x kyslíková terapie - oxymat, 1x perličková koupel, 1x rašelinový zábal, 1x minální lázeň), 2x za pobyt 1-hodinová návštěva hotelového wellness, denní vstup do vnitřního relaxačního bazénu Wellnea, denní vstup do venkovního bazezénu Rubín

 

Léto s DUDINKOU

Lázeňský dům Smaragd Cena 47,- Kč/os./noc

Lázeňský dům Rubín

Hotel Minerál

Cena 47,- Kč/os./noc

Cena 47,- Kč/os./noc

Cena zahrnuje: Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, polopenze, denní vstup do vnitřního relaxačního bazénu Wellnea, denní vstup do venkovního bazénu Rubín, denní celodenní vstup do areálu letního koupaliště Dudinka.

 

  

Rádi Vám vypočítáme přesnou cenu za daný termín a druh pobytu.

Vytvářím objednávku...