Pobyty v lázních v České republice - Luhačovice - CK SKALLA CZ

Luhačovice

Ráj zdraví a Welness

Lázně Luhačovice, čtvrté největší a jedny z nejkrásnějších lázní v České republice, mají věhlas jak pro léčebné výsledky a jedinečné minerální prameny, tak pro svou půvabnou polohu v malebném údolí chráněné krajinné oblasti. Svou originální architekturou vtiskl luhačovickým lázním jejich nenapodobitelný a neopakovatelný ráz slovenský architekt Dušan Jurkovič. Lázně Luhačovice inspirovaly také tvorbu hudebního skladatele Leoše Janáčka a dnes se zde setkávají státníci, umělci, významné osobnosti vědy, medicíny a kultury. Mnohaletá tradice lázeňské léčby, založená na využití přírodních léčivých vod, zařadila Luhačovice mezi známá a vyhledávaná místa. O jedinečnosti Luhačovic svědčí i to, že Česká republika podala návrh na zařazení Luhačovic na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Přírodní léčivé prameny v Luhačovicích

Minerální prameny jako přírodní léčivé zdroje využívali lidé odpradávna k léčení nemocí a k posílení zdraví. Společnost Lázně Luhačovice, a.s. spravuje 10 hydrogenuhličitano-chlorido-sodných-jodových minerálních pramenů, které vyvěrají na území Luhačovic. Jejich teplota se pohybuje mezi 10 a 14°C.

Luhačovické minerální vody jsou považovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě. Mají vysoký obsah minerálních látek a vynikající proplynění volným oxidem uhličitým.

Využívají se k pitné kúře, inhalačním procedurám a k minerálním koupelím.

Naše léčebné pobyty pro samoplátce jsou vhodné zejména pro klienty s onemocněním dýchacích cest, pohybového aparátu, trávicího ústrojí, oběhového ústrojí, cukrovkou či onkologickými onemocněními. Léčebný program sestavuje lázeňský lékař individuálně pro každého hosta na základě vstupní prohlídky.

Týdenní léčebný pobyt je vhodný k regeneraci a prevenci možných onemocnění.

Na léčebný pobyt v délce 14 nebo 21 dní získáte cenové zvýhodnění 2 nebo 3 dny ZDARMA.


LÉČEBNÉ POBYTY

Součástí léčebných pobytů je možnost individuální konzultace s lázeňským lékařem v průběhu pobytu v případě, že se váš zdravotní stav náhle zhorší nebo nebudete dobře snášet předepsanou proceduru.

Léčebný program vhodně doplňuje dietoterapie. Navrhuje a předepisuje ji lázeňský lékař a na jeho podkladě ji upřesňuje nutriční terapeutka.

Léčebný pobyt 7 dní 

Léčebný pobyt 14/21 dní

 

REGENERAČNÍ POBYTY

Regenerační pobyty se zaměřují na zdravý životní styl, prevenci možných onemocnění, doplní a obnoví vaši životní energii. Jsou určené jedincům se sedavým zaměstnáním, lidem, kteří pracují u počítače nebo jsou obecně vystaveni vysoké psychické zátěži. Velmi dobré účinky mají i pro seniory, kterým pomáhají udržet dobrou zdravotní kondici.

Lázeňské procedury u regeneračních pobytů jsou předem doporučené a sestavené nebo si je klient může nechat obměnit či rovnou předepsat na míru lázeňským lékařem podle svého aktuálního zdravotního stavu.

Týden pro zdraví

Medical wellnes

Pobyt pro seniory

 

RELAXAČNÍ POBYTY

Lázně jsou nejen místem, kam se lidé jezdí léčit, ale postupem času se staly vyhledávaným místem odpočinku moderního člověka. Relaxační pobyty jsou určené všem, kteří touží po relaxaci v krásném prostředí Luhačovic. Pobyty probíhají bez lékařského dohledu a zahrnují předem stanovené procedury, které navrhli lázeňští odborníci. Hosté si mohou procedury i vybrat sami z nabídky volně prodejných.

Nabízíme různé relaxační pobyty s různými procedurami. Vyberte si takový, který vám vyhovuje. Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná

Relaxační pobyt

TOP pro každý věk

Lázeňská dovolená

Opravdový odpočinek

 

VÍKENDY A KRÁTKODOBÉ POBYTY

Jste pracovně či časově vytíženi? Ne každý může strávit v lázních týden či více. I pro vás máme řešení. Dopřejte si uvolnění, relaxaci a klid podle svých časových možností. Přijeďte do lázní na víkend, od čtvrtka do neděle za zvýhodněnou cenu nebo jen na pár dní na zkoušku.

Najděte ve svém programu několik dní pro sebe, zasloužíte si je. U nás můžete rychle a efektivně načerpat novou energii už za pár dní.

Víkend v Alexandrii

Prodloužený víkend

Ochutnávka wellness

Krátká relaxace

 

 

Lázeňské hotely

Jurkovičův dům ****, Palace ****, Morava ***, Dům B. Smetany ****, Jestřábí ****, Vila Alpská růže ****, Alexandria ***

Další možnosti ubytování

Taťána, Plzeň, Forst, Myslivna, Vepřek, Riviéra, Póla, Rodina, Vila Chaoupka, Společenský dům, Vila pod lipami ***

 

Rádi Vám vypočítáme přesnou cenu za daný termín a druh pobytu.

Vytvářím objednávku...