Autobusem bez starostí
Obáváte se, že neodletíte na dovolenou? Pojeďte k moři autobusem a zcela bez starostí! U nás nedostatek autobusů nehrozí. Spolupracujeme léta s prověřenými dopravci, kteří Vás svými špičkovými autobusy nejen značky Setra dovezou až do kempu či penzionu. Ani dlouhé cesty se nemusíte obávat. Noční trasa a dostatečný prostor uvnitř autobusu Vám umožní strávit cestu v příjemném spánku. Bezproblémovou dopravu zajišťují kvalifikovaní řidiči, toaleta v autobuse a výkonná klimatizace.
S námi můžete vyrazit za teplem a sluníčkem již na začátku června. Kompletní nabídku naleznete na www.skalla.cz, přílohou zasíláme souhrn LAST MINUTE zájezdů.
Pokud máte pobyt již objednaný a potřebujete pouze jízdenky, podívejte se na https://www.skalla.cz/autobusova-doprava
V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit na tel. +420 495 530 006 nebo e-mailem na skalla@skalla.cz / rezervace@skalla.cz.
Vaše cestovní kancelář SKALLA CZ, s.r.o., Hradec Králové. Jsme tu pro Vás již 23. sezónu!