Dovolená Chorvatsko - Podaca│SKALLA CZ

Podaca

PODACA je menší turistické letovisko nacházející se 2 kilometry východně od Zaostrogu. Podaca se skládá ze tří vesniček: Kapeć, Viskovića vala a Ravanje s celkem 660 obyvateli. Obyvatelstvo se orientuje především na turismus, ale zabývá se i rybářstvím, zemědělstvím a pěstováním oliv. Stará vesnice Podaca pod skalními stěnami Biokova je téměř úplně opuštěná. První zmínka o ní pochází z roku 1477. Na kopci ve staré vesnici pod pohořím byla vystavěna Věž k obraně před Turky. V blízkosti se nachází kostel Sv. Ivana, který je jednou z nejvýznamnějších památek raně středověkého stavitelství ve 12. století.

Oblázkové pláže jsou lemovány palmami a plážovými kavárničkami. Podél moře je promenáda pro pěší, po které můžete dojít do většího letoviska Gradacu, či na opačnou stranu do Zaostrogu.

... klidné letovisko, v bezprostřední blízkosti moře

 

Penzion SELMA**

Ubytování: penzion se nachází v klidné části letoviska Podaca, je jen 150 m od krásné oblázkové pláže. Ubytování je zajištěno v jednoduše zařízených 2 a 3 lůžkových pokojích nebo čtyřlůžkových apartmánech. Všechny pokoje i apartmány mají vlastní sociální zařízení, balkón nebo terasu s výhledem na moře. Apartmány mají kuchyňku. Pokoje mají pouze ledničku a společnou malou kuchyňku.

Penzion LUNA**

Ubytování: pokoje pro 2-4 osoby a apartmán pro 5 osob s vlastním sociálním zařízením, balkonem, klimatizací (5 EUR/den), TV a Wi-Fi (zdarma). V přízemí penzionu je prostorná jídelna, kde se podává polopenze a veliká terasa s nádherným výhledem na moře. Terasa může být využita také ke hrám a cvičením. Parkování 3 EUR/noc, Wi-Fi bezplatně.

Vila Musa**+

Ubytování: přímo u moře, vila se nachází prakticky na vodě. Pár metrů před vilou začíná malebná oblázková pláž. Centrum letoviska cca 250 m. Vedle vily je malá pizzerie přímo na břehu moře. Vila má dvě části, hlavní budovu a rekonstruovanou kamennou dalmatskou vilku. V hlavní budově jsou dvoulůžková a třílůžková studia a jeden čtyřlůžkový apartmán. Každá ubytovací jednotka má vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout, balkón nebo terasu (většinou s výhledem na moře). Kamenná stylová vilka nabízí ubytování ve třech apartmánech pro 4-6 osob. Čtyřlůžkové mezonetové apartmány sestávají z třílůžkové ložnice v patře, v přízemí pak prostorná obývací kuchyň s rozkládacím dvoulůžkem a terasou s posezením před vchodem do apartmánu. Největší, šestilůžkový apartmán má dvě ložnice (třílůžkovou a dvoulůžkovou) s balkónem. V přízemí pak prostornou obývací kuchyň s rozkládacím dvoulůžkem a terasou s posezením před vchodem do apartmánu.

Foto: CK Bon Ton, s.r.o.

Řadit dle:
2 položky, 1 stránka

cena od: 4 190.00 Kč

Chorvatsko, Dalmácie, Podaca

Vila Musa

PODACA je turistické místo nacházející se 2 kilometry východně od Zaostrogu. Podaca se skládá ze tří vesniček: Kapeć, Viskovića vala a Ravanje s celke...

Termín

Doprava

Strava

Sleva

Cena

cena od: 6 490.00 Kč

Chorvatsko, Dalmácie, Podaca

Penzion Selma a Luna

PODACA je turistické místo nacházející se 2 kilometry východně od Zaostrogu. Podaca se skládá ze tří vesniček: Kapeć, Viskovića vala a Ravanje s celke...

Termín

Doprava

Strava

Sleva

Cena

2 položky, 1 stránka
Vytvářím objednávku...