Lyžařský zájezd - Itálie Falcade - SKALLA CZ

San Pellegrino - Alpe Luisa

Lyžování o jarních prázdninách

24. 2. - 1. 3. 2019

12.200 Kč/os. KOMPLETNÍ CENA

 

Lyžařský areál TRE VALLI (1379-2340 m.n.m.) je tvořen dvěma oblastmi propojenými skibusy. První tvoří ski areál Falcade a Passo di San Pellegrino, do druhého se dostanete ze střediska Moena nebo Alpe Lusia.  Moderní a oblíbené lyžařské středisko Alpe Lusia / San Pellegrino je protkáno až 100 km sjezdovek všech obtížností a vybaveno třemi snowparky. Pokojné lyžování si užijete na všech úrovních lyžařských tratí. Lahůdkou pro zdatnější lyžaře je určitě světoznámá středně obtížná sjezdovka „Innamorati“ (sjezdovka zamilovaných), která vás v bezmála 11 kilometrech dovede z vrcholku Col Margherita (2514 m) až do spodní stanice sedačkové lanovky Falcade(1100 m), obklopená lesy přírodního parku Paneveggio. Za zmínku také stojí černá sjezdovka, téměř 6 km dlouhá trať Le Buse – Molino.

Mezi střediskem Moena /Alpe Luisa jezdí skibus do střediska San Pellegrino/Falcade. Severní část Dolomit – Bella Monte – je spíše pro náročnější, a hlavně zkušenější lyžaře. Naopak jižní svahy Castelir jsou vhodné pro začátečníky, děti a příležitostné lyžaře.

Leták ke stažení ZDE...

Cena za osobu: 12.200 Kč

Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x polopenzi, skipas 4 dny San Pellegrino-Alpe Luisa,

dopravu luxusním autobusem, dopravu do lyžař. areálu Alpe Luisa, služby delegáta CK.

Cena nezahrnuje: používání sauny (10,00 EUR/1 hod.), pojištění léčebných výloh,

pobytovou taxu 1,00 EUR/1 noc/osoba starší 14 let

Příplatky: jednolůžkový pokoj + 1.100,- Kč

Slevy pro osoby na 3. a 4. lůžku: Děti se 2 dospělými osobami: 0-4 roky – zdarma, 4-10 let – 2.400,- Kč, osoba od 10 let na 3. a 4. lůžku: - 500,- Kč

FALCADE (1.100 m n. m.) 

Je malé městečko v provincii Belluno, v benátském regionu. Lyžařský areál Falcade – San Pellegrino. Je obklopen sugestivní a fascinující scenérií, kterou vytvářejí vrcholy Marmolada nebo Focobon, Mulaz, Pelmo, Civetta, Cime d´Auta a Monzoni-Costabella. Lyžaři mohou lyžovat od Falcade až po průsmyk San Pellegrino díky čtyřem spojovacím lanovkám. Jen pár kroků od sjezdovek se nachází velké parkoviště, sněžné hřiště lyžařské školy pod názvem Blanco World.

HOTEL ORSA MAGGIORE*** - rodinný hotel

Vybavení hotelu: restaurace, bar, TV společenská místnost, herní místnost pro děti. Hotel má vkusně zařízené dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje a apartmány. Všechny pokoje a apartmány mají výhled na Dolomity. Hostům je k dispozici sauna za poplatek. Zastávka skibusu před hotelem.

Vybavení pokojů a apartmánů: vlastní sociální zařízení, TV a SAT, Wi-Fi, vysoušeč vlasů, v apartmánech navíc kuchyňský kout.

Stravování: polopenze, bufetová snídaně. Večeře – výběr z menu, salátový bufet. Tradiční místní kuchyně.                  

www.hotelorsamaggiore.net

 

Nástupní místa: Hradec Králové – Praha – Rozvadov, Regensburg, Mnichov, Innsbruck – Brenner A/I, Bolzano – dálniční sjezd Ora/Auer, Cavalese, Predazzo, Moena, S. Pellegrino – Falcade (cca 850 km)

Program zájezdu:

  • 24. 2. (neděle) - odjezd z nástupních míst v brzkých ranních hodinách, příjezd do hotelu, ubytování, večeře
  • 25. 2. (pondělí) - snídaně, celodenní lyžování ve středisku San Pellegrino, večeře
  • 26. 2. (úterý) - snídaně, odjezd směr Moena, lyžování v Alpe Luisa / Bellamonte, večeře
  • 27. 2. (středa) - snídaně, celodenní lyžování ve středisku San Pellegrino, večeře
  • 28. 2. (čtvrtek) - snídaně, odjezd z hotelu, středisko bude upřesněno dle nejlepších sněhových podmínek. V 18,00 hod. odjezd do ČR.
  • 1. 3. (pátek) - v ranních hodinách příjezd do nástupních míst

 

Řadit dle:
0 položek, 1 stránka
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný výsledek. Prosím upravte vyhledávací kritéria.
Vytvářím objednávku...