Val di Sole - zimní pobyty 2018 - CK SKALLA CZ

Val di Sole

ZÁJEZD VAL DI SOLE - PASSO TONALE / PONTE DI LEGNO

25. 2. - 2. 3. 2018

11.500 Kč/os. - kompletní cena zahrnuje 4x ubytování v hotelu*** s wellness zařízením a bazénem, 4x polopenze, 3denní skipas Passo Tonale/Ponte di Legno, 1denní skipas Pejo, dopravu luxusním autobusem, služby delegáta CK, každodenní dopravu busem do středisek, zákonné pojištění CK pro případ úpadku.

Kompletní nabídku zájezdu naleznete ZDE...

VAL DI SOLE

Slunečné údolí patří k nejrozsáhlejším oblastem italských Dolomit a rozprostírá se na rozhraní severoitalského Trentina a Lombardie. Zahrnuje 6 lyžařských středisek Pinzolo, Pejo, Marilleva/Folgarida, Madonna di Campiglio, Ponte di Legno a Passo Tonale. Střediska jsou většinou propojena lanovkami a celá oblast disponuje více než 140 přepravními zařízeními s hodinovou kapacitou 80.000 osob. Návštěvníci Val di Sole tak mohou využít přes 340 km sjezdových tratí všech náročností, od nejjednodušší, až po tu nejčernější. Sjezdovky jsou vždy pokryté přírodním nebo technickým sněhem a mají obvykle punc nejvyšší kvality. Vrcholem nabídky je ledovec Presena táhnoucí se z nadmořské výšky 3.018 m, na němž se dá lyžovat po celý rok.

Díky neustálé modernizaci přepravní sítě, systémů umělého zasněžování a také cenové dostupnosti se Val di Sole dostalo v minulých letech do čela nejnavštěvovanějších lyžařských oblastí Itálie. Jméno Val di Sole dali oblasti Keltové, kteří si oblíbili zdejší termální prameny, které zde naleznete i dnes. Jak už název naznačuje, milovníci kvalitních a moderních sjezdařských tratí mohou počítat s převažujícím slunečným počasím. Na své si zde určitě přijdou i vyznavači běžkařských stop, tato oblast je vhodná pro všechny druhy turistiky.

PASSO TONALE – PONTE DI LEGNO (1.255 – 3.015 m)

PEJO (1.400 – 3.000 m)                                                                          

Řadit dle:
0 položek, 1 stránka
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný výsledek. Prosím upravte vyhledávací kritéria.
Vytvářím objednávku...